העסק שלך צריך אתר אינטרנט. לא סתם אתר אינטרנט, אלא כזה שיהיה מותאם לניידים וידידותי לרשתות החיפוש. בממוצע, יש לך 7 שניות כדי להרשים את הלקוח הפוטנציאלי שלך ולגרום לו לבחור בך. בניית אתרים זה עסק למקצוענים. כמונו.

רוצה לדבר איתנו?

צור קשר
בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית (WordPress)

בניית אתרי מסחר

בניית אתרי מסחר   (Ecommerce)

בניית אפליקציות מובייל

בניית אפליקציות מובייל (Responsive)

בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה   (Responsive)

בניית אתרים בגובה העיניים

בניית אתרים, בין אם לצורך תדמיתי או למטרות מסחר, קיימת כיום על מגוון פלטפורמות וטכנולוגיות, אשר הנפוצות והמוכרות בהן היא מערכת וורדפרס (WORDPRESS). מאחר ומדובר בקוד פתוח ונפוץ מאוד בישראל ובעולם, בניית אתרים על מערכת זו מקנה ללקוח חופש, הן ברמת הקוד, והן ברמת הגמישות התפעולית ומעבר בין נותני שירות בתחום. השירות שלנו מאפשר לכם ליהנות מאתר רספונסיבי מתקדם, מותאם לניידים וידידותי למנועי החיפוש, עם גמישות עיצובית גבוהה וחופש בחירה מלא באשר למקום האירוח, האחסון, ניהול הדומין ועוד. רגע לפני שאתם בונים אתר אינטרנט, יש לנו הרבה מה לומר. נשמח לשמוע מכם.

רגע לפני שבונים אתר

היכרות עם עולם התוכן

שלב ראשון בניית אתרים הוא ביצוע מחקר מקדים של עולם התוכן העסקי. מהם המונחים הנפוצים, מהן מילות החיפוש שמביאות ליחס המרה אופטימלי, מהי כמות התכנים באתרים מתחרים, ועומס מילות המפתח בתוכן, מהי רמת התחרות על כל מונח חיפוש ובאילו דרכים ניתן להתגבר על התחרות בטווח הקצר.

הבחירה בין אתר ישראלי לרב לשוני

הגדרה של אתר רב לשוני צריכה להילקח בחשבון בשלבים מוקדמים של הפרויקט מאחר ויש לכך משמעות רבה ברמת השרת, התכנות ובניית האתר. הוספת שפה בשלב מאוחר אפשרית אך מאלצת את אנשי הקוד לבצע התאמות רבות שהיו נחסכות בהגדרה נכונה של אופי ומטרות הפרויקט.

על איזה צורך האתר בא לענות?

בניית אתר אינטרנט צריכה לענות על צורך מסוים אשר על פיו תוגדר ותיבנה הטכנולוגיה (אתרי תדמית או אתרי מסחר), השפה העיצובית (למשל שפה מכירתית לאתר מסחר או שפה סמכותית לשירותים מקצועיים) ובאופן כללי להיות מכוונת צורך סביב מונחי חיפוש רלוונטיים ולשרת את הלקוח.

דואגים לנגישות בתחילת הדרך

אתר נגיש, מלבד היותו עומד בתקנות הנגישות החדשות לבניית אתרים, הוא אתר ידידותי יותר למנועי חיפוש וכמובן, נגיש יותר עבור כלל האוכלוסייה. כבר בבניית האתר ופיתוח הקוד יש לעבוד על פי כללי הנגישות ולהימנע מקיצורי דרך ותוספים שמתיימרים להנגיש את האתר, לרוב לא בהצלחה רבה.

לוקחים בחשבון תחזוקה שוטפת

בעת בחירת הפלטפורמה לבניית באתר והשירותים הנלווים יש לקחת בחשבון את עלויות התחזוקה השוטפות. לעיתים עלות ההקמה זולה משמעותית אך לאורך זמן ישנם עלויות נסתרות אשר בגינן העלות הכוללת יוצאת גבוהה בהרבה, לכן יש לבדוק את עלויות ההקמה והתחזוקה כחבילת אחת.

עולים לאוויר רק אחרי שהכל גמור

הרושם הראשוני קובע. עלייה לאוויר ופרסום האתר ברשת יש לעשות רק לאחר שהאתר בנוי באופן מושלם, כולל תיקוני קוד, הגדרות תמונה, הטמעת הטקסטים הדרושים ועוד. רשתות החיפוש סורקות אתר חדש באופן ייסודי ולכן החשיפה הראשונית היא קריטית להצלחת האתר ויש להקפיד על הנושא.

מדוע לבחור בנו?

עבודות לדוגמה

רוצה לשמוע עוד על בניית אתרים?

לשיחה עם מומחה