קידום אורגני לאתרי אינטרנט דורש יישום של ידע, ניסיון והבנה מעמיקה בשיטות אופטימיזציה, ניסוח וכתיבת תכנים, בניית מערכי קישורים ועוד. מעטים יודעים באמת כיצד למקם את העסק שלך בדף הראשון בגוגל. אנחנו נמנים ביניהם!

רוצה לדבר איתנו?

צור קשר

קידום אורגני בגובה העיניים

מטרת העל של קידום אורגני היא להביא לחשיפת האתר ולהציגו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש במילות מפתח נבחרות. במקביל, קידום אתרים אורגני שמבוצע נכון, מביא לשיפור המיקום האורגני של דפי האתר בשאילתות חיפוש מעולם התוכן של השרות או המוצר, לגידול מתמיד של כמות החשיפות עבור שאילתות חיפוש רלוונטיות, להגברת התנועה ממקורות חיצוניים לרבות רשתות חברתיות, בלוגים ואתרי תוכן רלוונטיים, ליצירת מיתוג ונוכחות של המוצר או השירות במרחב האינטרנט, ולבסוף, להמרת הגולשים באתר ללקוחות.

היכרות עם עולם התוכן ומחקר מילות מפתח

בדיקת הענף ותחום הפעילות הרלוונטי בדגש על שירותים ספציפיים המאפיינים את הלקוח, איתור מילות מפתח רלוונטיות ממקורות שונים (Adword, מתחרים, השלמות חיפוש ועוד),בדיקת רמת התחרות ושווים הכלכלי של מונחי החיפוש ובניית אסטרטגיית קידום אופטימלית במונחי עלות תועלת.

מחקר מתחרים השוואתי

איתור המתחרים המובלים בתוצאות החיפוש האורגני הגבוהות ביותר בגוגל, ניתוח של כמות הדפים הממוצעת באתרים אלה, בדיקת חוזק האתר (DA ו PA) של כל מתחרה, בדיקת וותק ודירוג שם המתחם (PR), בדיקת אסטרטגיית הקידום של כל מתחרה וביצוע Benchmarking כבסיס לפעילות הקידום.

אופטימיזציה לקוד האתר

תיקון קוד האתר, הסרה והעברה של קבצי קוד והתאמתם לתקן W3C, הגדרת תגיות (Meta Tags), היררכיות (H1-H6) וסמנטיקה (Bold, Underline, Italic), בניית מפה (Sitemap) והטמעתה במנועי החיפוש  ויצירת קובץ הרשאות (Robots.txt) לסריקה מיטבית של האתר ע"י מנועי החיפוש המובילים.

אופטימיזציה לתכני האתר

בדיקת התאמת התוכן ומילות המפתח בעמודי האתר (מדדי צפיפות, הגוונה וקריאות), דחיסת תמונות ואופטימיזציה למדיה (Alt Text) ולטקסט לצורך שיפור הנגישות ומהירות הטעינה של האתר ובניית מערך קישורים פנימי בין דפי האתר לצורך שיפור חווית הגלישה והנגישות למנועי החיפוש.

בניית מערך תומך תוכן חברתי

בנייה /שדרוג של פרופילים עסקיים ברשות החברתיות (Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Pinterest) וקישורם לאתר, הפצת תכנים ומאמרים רשתות החברתיות, פורומים ובלוגים בתחומי עניין רלוונטיים לפעילות העסקית, שימוש בפלטפורמה החברתית לבניית מותג, מוניטין ואמון בקרב קהל הגולשים.

קידום אורגני שוטף

כתיבת תכנים באתר בהתאם לעולם התוכן ומילות המפתח שנבחרו, רישום האתר באינדקסים וספריות תוכן, בניית מערך קישורים נכנסים ממקורות איכותיים ורלוונטיים לתחום הפעילות, הפצת תכנים באתרי תוכן להגדלת החשיפה ושימוש בנכסי החברה (אתרי לווין) לקבלת קישורים חד צדדים איכותיים.

רוצה לשמוע עוד על קידום אורגני?

לשיחה עם מומחה